Tato sekce slouží k veřejnému pobavení členů i přátel ZWĚŘe.

Stránky ZWĚŘáckého CD výběrů.Maly


Parádičky se dají předvést i v bráně - viz video (729kB).

Maly


Jednomu, z našich anonymních přispěvovatelů, se podařilo najít na velmi důvěryhodných stránkách, odkaz je zde, utajovanou skutečnost jednoho z našich členů.

Kopie serveru.

anonymní příspěvekDálkové ovládání [106Kb]

Maradona's Team [103Kb]

MalyRychlé šípy... [234Kb]


Hledáme trenéra [142Kb]

Maly


Maly


Nová pisoárová hra je výzvou pro každého muže

Tady holky gól nedají Pánové, holdujete pivu a otravuje vás každou chvilku běhat si ulevit? Nezoufejte, od nynějška se pro vás návštěva záchodku stane příjemnou zábavou. A navíc si můžete vyzkoušet své neobyčejné schopnosti v kopané.
V několika hospůdkách v německém Porýní nainstalovali totiž do pisoáru novou hru, jejímž cílem je vstřelit malinkatý míček mohutným proudem do branky...
Celý zázrak na pánských záchodcích spočívá v tom, že se do pisoáru vloží zelené sítko, aby skrz ně mohly odtékat tekutiny. Na něm je nainstalována fotbalová branka s červeným míčkem, který visí na šňůrce.
Muž, který vykonává potřebu, se snaží tak dlouho, jak je to možné, trefovat se do malinkého míčku. Když je to dobrý "střelec", tak se začne měnit barva míčku. To znamená, že čím déle "udrží" hráč míček v brance, začne se červená barva pomalu měnit v bílou. Jasně bílá pak ukazuje na vítěze.

Neobvyklou hru vynalezl jistý pan Holger Fiegl (39), obchodní vedoucí kolínské stravovací společnosti ProGastro. Na svůj objev je patřičně hrdý. "Vždyť je to přece jediná skutečně mužská hra. To žádná ženská nedokáže," usmívá se. "Všechny ženy z okruhu mých známých blednou závistí a chtěly by si také zahrát. Do té doby, než bude první mistrovství světa v roce 2006, pro ně určitě něco vymyslím!"
A tak se mají muži na co těšit. Do restaurace je bude lákat nejen pivo, ale i hračka, která přijde v přepočtu asi na šest set korun.

Maly


Holky u tyče, nahoře bez. Holky u tyče, nahoře bez.

Marfo


Víte jaký je rozdíl mezi mužským a ženským orgasmem? Nevíte? Odpověď je TADY.

Maly + Carbik


Náš finský zpravodaj nám poslal návod na "finský fotbal". Můžete se podívat na originál v angličtině a nebo na jeho český překlad.

Carbik + ségraNašla se dívka pro předsedu!

E-mailovou poštou jsme obdrželi odpověď na Tvou výzvu, Karle!
Dotyčná slečna, která po Tobě bude opravovat texty, je sama a rady poskytuje po telefonu: 605 869 316.


Čípak je to synek? Jak se mají chovat ženatí muži. Jeden z nehezkých zákroků :-).
Maly


Za chvíli začneme pánové hrát a o takovéto zákroky u nás taky není nouze, že ano. Team snů, co dodat. Někdo v brance zvrací a něko holt...
Brutalita při fotbale Nákop Fotbalový dream team Pan nenápadnej
Carbik

Když najdete na internetu nebo kdekoliv jinde něco zajímavého, tak mi to pošlete na carbik@t-email.cz (video neberu, schránka má jen 10MB a na tyto stránky máme taky tolik, můžu tu umístit třeba odkaz)