Jak dostat digitální fotku na "papír"?

Tip č.1
Chodím dělat tyto fotky na Masarykovo náměstí do Agfy. Je na straně muzea. Po pravé straně při vstupu je něco, co vypadá jako bankomat. Je to vlastně počítač, který má CD a disketovou mechaniku, čtečku paměťových karet (CF a jiné) a taky konektor USB. Stačí tedy když vybrané fotky na nějakém médiu donesete a vložíte do onoho bankomatu. Ovládání je sice anglicky, ale stejně je třeba jen: vybrat fotku(y), určit velikost formátu a zvolit lesklý či matný povrch výsledné fotky, je to úplně jednoduché (žádnou klávesnici to nemá, dotýkáte se displeje).
Nakonec je v pravém dolním rohu tlačítko "SEND", tím se ukáže závěrečný součet vybraných fotek a jejich cena. Zajdete k pultu a řeknete, že jste "do zadu" právě poslali tolik a tolik fotek, ještě jednou upřesníte velikost a povrch a dostanete klasický útržek.

Velikosti 9x13 a 10x15 dělají běžně do hodiny (bez zvýšené ceny):
Cena 9x13 je 8,- a 10x15 stojí 10,-.

Otevírací doba je:
Pondělí - pátek od 8-18hod
Sobota a neděle od 8-13hod.

Tip č.2
Stačí je třeba vytisknout na tiskárně ne starší než z roku 2001, určitě je máte běžně v práci. Pořiďte si tedy fotopapír (od 5-20 Kč za A4) a tiskněte (samozřejmě můžete i na běžný papír, ale není to úplně ono).


No a jak získat fotky, které vytisknete nebo hodíte do nějakého fotolabu? Když si kliknete na náhled tak se ukáže fotka v rozlišení 800x600 což by mohlo stačit na velikost 9x13, ale... Ale jsou celkem kompresované, je na nich znát, že jsou určeny pro internet. Takže, kdo nechce riskovat, tak mi dá vědět, protože mám doma originály těchto fotek v daleko větší kvalitě.